Lliga catalana

La Lliga catalana 2020 es va suspendre a la darrera ronda per motius ja coneguts de la pandèmia per virus COVID-19. Fins el moment, la situació dels diferents equips del club era diversa.

La Federació no ha fet un comunicat oficial, però serà difícil que es pugui acabar la competició.

En aquest moment ja s’està valorant l’inici de la Lliga 2021 en el mes d’abril.

Resultats

Ronda 119/01/2020Ronda 226/01/2020
CARDONA4-6JAKEJAKE5-5SANTPEDOR
TÀRREGA3.5-6.5MOIANÉSCALAF5-5BADIA
BALAGUER4-6CATAL-JOV.ACATAL-JOV.A4-6V. OLÍMPICA
V. OLÍMPICA8.5-1.5CALAFMOIANÉS7-3BALAGUER
BADIA5.5-4.5SANTPEDORCARDONA6.5-3.5TÀRREGA
Ronda 302/02/2020Ronda 409/02/2020
TÀRREGA4-6JAKEJAKE6-4CALAF
BALAGUER6-4CARDONACATAL-JOV.A5-5SANTPEDOR
V. OLÍMPICA5-5MOIANÉSMOIANÉS6.5-3.5BADIA
BADIA3.5-6.5CATAL-JOV.ACARDONA2.5-7.5V. OLÍMPICA
SANTPEDOR6.5-3.5CALAFTÀRREGA5-5BALAGUER
Ronda 516/02/2020Ronda 623/02/2020
BALAGUER3-7JAKEJAKE4.5-5.5CATAL-JOV.A
V. OLÍMPICA9-1TÀRREGAMOIANÉS5-5CALAF
BADIA5-5CARDONACARDONA3.5-6.5SANTPEDOR
SANTPEDOR3.5-6.5MOIANÉSTÀRREGA4-6BADIA
CALAF3-7CATAL-JOV.ABALAGUER3.5-6.5V. OLÍMPICA
Ronda 701/03/2020Ronda 808/03/2020
V. OLÍMPICA7.5-2.5JAKEJAKE5.5-4.5MOIANÉS
BADIA6-4BALAGUERCARDONA4.5-5.5CATAL-JOV.A
SANTPEDOR6-4TÀRREGATÀRREGA7.5-2.5CALAF
CALAF3.5-6.5CARDONABALAGUER6-4SANTPEDOR
CATAL-JOV.A6-4MOIANÉSV. OLÍMPICA6-4BADIA
Ronda 92020-03-15
BADIA0-0JAKEEQUIP A
SANTPEDOR0-0V. OLÍMPICASegona Div.G2
CALAF0-0BALAGUERTemporada
CATAL-JOV.A0-0TÀRREGA2020
MOIANÉS0-0CARDONA
Ronda 119/01/2020Ronda 226/01/2020
ATE.COLON B7.5-2.5IDEAL CLAVÉIDEAL CLAVÉ2-8BALSARENY-S.
CATAL-JOV.B7-3VALL TENESCORNELLÀ8-2TARADELL-C.
SANT MARTÍ B6.5-3.5GAVAGAVA2-8ESCOLA BCNB
ESCOLA BCNB3.5-6.5CORNELLÀVALL TENES2.5-7.5SANT MARTÍ B
TARADELL-C.2-8BALSARENY-S.ATE.COLON B9-1CATAL-JOV.B
Ronda 302/02/2020Ronda 409/02/2020
CATAL-JOV.B4.5-5.5IDEAL CLAVÉIDEAL CLAVÉ1-9CORNELLÀ
SANT MARTÍ B1.5-8.5ATE.COLON BGAVA3.5-6.5BALSARENY-S.
ESCOLA BCNB6.5-3.5VALL TENESVALL TENES5-5TARADELL-C.
TARADELL-C.4-6GAVAATE.COLON B8-2ESCOLA BCNB
BALSARENY-S.1-9CORNELLÀCATAL-JOV.B2.5-7.5SANT MARTÍ B
Ronda 516/02/2020Ronda 623/02/2020
SANT MARTÍ B6-4IDEAL CLAVÉIDEAL CLAVÉ4.5-5.5GAVA
ESCOLA BCNB5.5-4.5CATAL-JOV.BVALL TENES2.5-7.5CORNELLÀ
TARADELL-C.0.5-9.5ATE.COLON BATE.COLON B7-3BALSARENY-S.
BALSARENY-S.8-2VALL TENESCATAL-JOV.B3-7TARADELL-C.
CORNELLÀ10-0GAVASANT MARTÍ B4.5-5.5ESCOLA BCNB
Ronda 701/03/2020Ronda 808/03/2020
ESCOLA BCNB4.5-5.5IDEAL CLAVÉIDEAL CLAVÉ8.5-1.5VALL TENES
TARADELL-C.5.5-4.5SANT MARTÍ BATE.COLON B8.5-1.5GAVA
BALSARENY-S.5.5-4.5CATAL-JOV.BCATAL-JOV.B3-7CORNELLÀ
CORNELLÀ4.5-5.5ATE.COLON BSANT MARTÍ B7-3BALSARENY-S.
GAVA7-3VALL TENESESCOLA BCNB7-3TARADELL-C.
Ronda 915/03/2020
TARADELL-C.0-0IDEAL CLAVÉEQUIP B
BALSARENY-S.0-0ESCOLA BCNBPreferentG2
CORNELLÀ0-0SANT MARTÍ BTemporada
GAVA0-0CATAL-JOV.B2020
VALL TENES0-0ATE.COLON B
Ronda 119/01/2020Ronda 226/01/2020
SANTPEDOR C3.5-2.5VILAFRANCA EVILAFRANCA E3-3SANTPEDOR D
CATAL-JOV.C1-5SÚRIANAVARCLES B2-4MANLLEU B
TARADELL-C.B2-4ULLASTRELLULLASTRELL0-6MONTBUI
MONTBUI3.5-2.5NAVARCLES BSÚRIA4-2TARADELL-C.B
MANLLEU B5-1SANTPEDOR DSANTPEDOR C5-1CATAL-JOV.C
Ronda 302/02/2020Ronda 409/02/2020
CATAL-JOV.C3-3VILAFRANCA EVILAFRANCA E1-5NAVARCLES B
TARADELL-C.B1-5SANTPEDOR CULLASTRELL5-1SANTPEDOR D
MONTBUI2.5-3.5SÚRIASÚRIA2-4MANLLEU B
MANLLEU B4.5-1.5ULLASTRELLSANTPEDOR C2.5-3.5MONTBUI
SANTPEDOR D2-4NAVARCLES BCATAL-JOV.C4-2TARADELL-C.B
Ronda 516/02/2020Ronda 623/02/2020
TARADELL-C.B4.5-1.5VILAFRANCA EVILAFRANCA E3-3ULLASTRELL
MONTBUI3.5-2.5CATAL-JOV.CSÚRIA3-3NAVARCLES B
MANLLEU B4-2SANTPEDOR CSANTPEDOR C2.5-3.5SANTPEDOR D
SANTPEDOR D2.5-3.5SÚRIACATAL-JOV.C2-4MANLLEU B
NAVARCLES B4-2ULLASTRELLTARADELL-C.B1.5-4.5MONTBUI
Ronda 701/03/2020Ronda 808/03/2020
MONTBUI3-3VILAFRANCA EVILAFRANCA E2.5-3.5SÚRIA
MANLLEU B3-3TARADELL-C.BSANTPEDOR C2-4ULLASTRELL
SANTPEDOR D1-5CATAL-JOV.CCATAL-JOV.C3-3NAVARCLES B
NAVARCLES B1.5-4.5SANTPEDOR CTARADELL-C.B4.5-1.5SANTPEDOR D
ULLASTRELL2-4SÚRIAMONTBUI3-3MANLLEU B
Ronda 915/03/2020
MANLLEU B0-0VILAFRANCA EEQUIP C
SANTPEDOR D0-0MONTBUISegona catG3
NAVARCLES B0-0TARADELL-C.BTemporada
ULLASTRELL0-0CATAL-JOV.C2020
SÚRIA0-0SANTPEDOR C
Ronda 119/01/2020Ronda 226/01/2020
CARDONA B4-0CARDONA CCARDONA C1.5-2.5MANLLEU C
CATAL-JOV.D4-0VACANTBALSARENY-S.B4-0SANT CUGAT E
TONA B1.5-2.5BERGUEDÀ BBERGUEDÀ B3-1ESTANY B
ESTANY B2.5-1.5BALSARENY-S.BVACANT0-4TONA B
SANT CUGAT E1-2MANLLEU CCARDONA B2-2CATAL-JOV.D
Ronda 302/02/2020Ronda 409/02/2020
CATAL-JOV.D3-1CARDONA CCARDONA C1-3BALSARENY-S.B
TONA B2-2CARDONA BBERGUEDÀ B3.5-1.5MANLLEU C
ESTANY B4-0VACANTVACANT0-4SANT CUGAT E
SANT CUGAT E2.5-1.5BERGUEDÀ BCARDONA B3-1ESTANY B
MANLLEU C1.5-2.5BALSARENY-S.BCATAL-JOV.D3-1TONA B
Ronda 516/02/2020Ronda 623/02/2020
TONA B2-2CARDONA CCARDONA C3-1BERGUEDÀ B
ESTANY B3.5-0.5CATAL-JOV.DVACANT0-4BALSARENY-S.B
SANT CUGAT E3-1CARDONA BCARDONA B2-2MANLLEU C
MANLLEU C4-0VACANTCATAL-JOV.D2-2SANT CUGAT E
BALSARENY-S.B0.5-3.5BERGUEDÀ BTONA B3-1ESTANY B
Ronda 701/03/2020Ronda 808/03/2020
ESTANY B1-3CARDONA CCARDONA C4-0VACANT
SANT CUGAT E2-2TONA BCARDONA B2-2BERGUEDÀ B
MANLLEU C0-4CATAL-JOV.DCATAL-JOV.D3-1BALSARENY-S.B
BALSARENY-S.B1.5-2.5CARDONA BTONA B4-0MANLLEU C
BERGUEDÀ B4-0VACANTESTANY B2-2SANT CUGAT E
Ronda 915/03/2020
SANT CUGAT E0-0CARDONA CEQUIP D
MANLLEU C0-0ESTANY BTercera catG5
BALSARENY-S.B0-0TONA BTemporada
BERGUEDÀ B0-0CATAL-JOV.D2020
VACANT0-0CARDONA B
Ronda 119/01/2020Ronda 226/01/2020
MONTORNÉS S120.5-5.5LLINARS S12LLINARS S122-2PARETANA S12
GRAN PENYA S121.5-2.5SITGES S12CATAL-JOV.S122.5-1.5VILAFRANCA S12
PEONA I PEÓ S123-1MOLLET S12MOLLET S120-4SANT CUGAT S12
SANT CUGAT S123-1CATAL-JOV.S12SITGES S120.5-3.5PEONA I PEÓ S12
VILAFRANCA S120-4PARETANA S12MONTORNÉS S123.5-0.5GRAN PENYA S12
Ronda 302/02/2020Ronda 409/02/2020
GRAN PENYA S121-3LLINARS S12LLINARS S122.5-1.5CATAL-JOV.S12
PEONA I PEÓ S123-1MONTORNÉS S12MOLLET S120-4PARETANA S12
SANT CUGAT S123-1SITGES S12SITGES S124-0VILAFRANCA S12
VILAFRANCA S122.5-1.5MOLLET S12MONTORNÉS S120-4SANT CUGAT S12
PARETANA S122.5-1.5CATAL-JOV.S12GRAN PENYA S121-3PEONA I PEÓ S12
Ronda 516/02/2020Ronda 623/02/2020
PEONA I PEÓ S122.5-1.5LLINARS S12LLINARS S123-1MOLLET S12
SANT CUGAT S124-0GRAN PENYA S12SITGES S123-1CATAL-JOV.S12
VILAFRANCA S120.5-3.5MONTORNÉS S12MONTORNÉS S123-1PARETANA S12
PARETANA S122-2SITGES S12GRAN PENYA S123-1VILAFRANCA S12
CATAL-JOV.S123-1MOLLET S12PEONA I PEÓ S122-2SANT CUGAT S12
Ronda 701/03/2020Ronda 808/03/2020
SANT CUGAT S124-0LLINARS S12LLINARS S122-2SITGES S12
VILAFRANCA S120-4PEONA I PEÓ S12MONTORNÉS S124-0MOLLET S12
PARETANA S124-0GRAN PENYA S12GRAN PENYA S122.5-1.5CATAL-JOV.S12
CATAL-JOV.S120-4MONTORNÉS S12PEONA I PEÓ S120.5-3.5PARETANA S12
MOLLET S121.5-2.5SITGES S12SANT CUGAT S124-0VILAFRANCA S12
Ronda 915/03/2020
VILAFRANCA S120-0LLINARS S12EQUIP E
PARETANA S120-0SANT CUGAT S12PREF.Sub-12
CATAL-JOV.S120-0PEONA I PEÓ S12Temporada
MOLLET S120-0GRAN PENYA S122020
SITGES S120-0MONTORNÉS S12

Classificacions

Equip A12345678910PuntsDes.Cl.
VILA OLIMPICA11101-11½1186.251
CATALONIA-JOVIAT1-101½10111722
JAKE1110-½10101433
MOIA MOIANES-11½11½0005172.54
SANTPEDOR110-001½0½4137.255
BADIA½11001½00-4133.756
BALAGUER1½0001-000146.257
CARDONA0100½010-0130.258
TARREGA00½0001-00107.759
CALAF00-0½000½01124.2510
Equip B12345678910PuntsDes.Cl.
ATENEU COLON B01111111-18236.751
CORNELLA01-11101117201.252
ESCOLA D'ESCACS BCN B01101-01105131.753
SANT MARTI B010001-1115129.54
BALSARENY SALLENT010-10011151195
IDEAL CLAVE0101-000103107.756
GAVA0-001000113927
TARADELL-CENTELLES01100000½-928
CATALONIA-JOVIAT B0000000-1011119
VALL DEL TENES-000½00000½86.510
Equip C12345678910PuntsDes.Cl.
MANLLEU B11½½01111-7118.751
SURIA-11101½10198.252
MONTBUI1110½-110½61143
NAVARCLES B0½-00101½1493.54
SANTPEDOR C01100010-1492.255
ULLASTRELL1-1001000½716
CATALONIA-JOVIAT C001001½-0½3757
TARADELLCENTELLESB0000½1-00175.758
VILAFRANCA E0½0½-½0½002769
SANTPEDOR D100-00000½61.510
Equip D12345678910PuntsDes.Cl.
CAT.-JOV. D23½243-4321½2871
BERGUEDAB2-34121280.752
TONA B21324-4219½2523
CARDONA B223122-418½320.54
BALS.SALL.B1-4½4318227.55
S. CUGAT E3222104-16½234.56
ESTANY B112-14116227.757
CARDONA C0123-13415½208.258
MANLLEU C200-2½412½146.259
VACANT-000000000010
Equip E12345678910PuntsDes.Cl.
SANT CUGAT44204-343428363.51
PARETANA14-4042223278.752
PEONA IPEO33024½-321½299.53
MONTORNES010344-½19½223.754
LLINARS30-232017½2585
SITGES-½14230217½216.56
CATAL-JOV0-103112152.257
GRAN PENYA½01030-1121.58
MOLLET0-100101685.59
VILAFRANCA½100000-52.2510